header image
Главная arrow События arrow Новости Ассоциации arrow У Вінниці жінки богословською літературою цікавляться більше, ніж романами
У Вінниці жінки богословською літературою цікавляться більше, ніж романами Напечатать Е-мейл
Дек 19 2013 г., 18:05

VI Різдвяна виставка-продаж християнської літератури розпочалась 13 грудня у Вінниці. Цього разу у ній беруть участь 14 видавництв з різних міст України.

DSC07811-700x501

Другий поверх Будинку офіцерів заставлений столами з християнськими книжками — від серйозних богословських трактатів до дитячих віршиків. Тут також багато сувенірів: наліпок, листівок, календарів, годинників та блокнотів з християнською символікою. Вже вшосте «Асоціація християнських видавців України» перед Різдвом організовує у Вінниці виставку-продаж християнської літератури та сувенірів. Здебільшого у ній беруть участь протестантські видавництва та магазини. Серед католицьких цього року був представлений лише часопис CREDO.

DSC07818-700x450

Організатори зауважують, що цього року відвідувачів на виставці більше, ніж минулоріч. Про активність покупців кажуть і самі продавці: «Ми раніше проводили схожі виставки-продажі у іншим містах, зокрема у Чернівцях і Запоріжжі, але у Вінниці — набагато більше людей, — каже Анна Куцаєва з видавництва «Єздра» (Олександрія). — Найбільше цікавляться художньою літературою і віршами. А ще купують дитячі книжки». 

 DSC07821-700x469

Дмитро Фімушкін з одеського видавництва «Християнська просвіта» дивується богословськими захопленнями вінничанок: «У Вінниці жінки богословською літературою цікавляться більше, ніж християнськими романами. Ми буваємо з виставками у багатьох містах, і найчастіше жінки для себе купують художню літературу та романи. А тут — богослов’я та книжки з трактуванням Біблії їм подавай! А ще цікавляться книгами Веніаміна Каргеля про духовне зростання. Ну і перед Різдвом купують багато дитячих книжок», — каже одеський продавець.

Незважаючи, на те, що виставка переважно протестантська, її відвідують і католики. Зокрема кілька монахинь-каносіянок щось уважно розглядали біля одного з прилавків. «Ми кожен рік на цю виставку ходимо, — каже с. Роза Раїпі. — купуємо календарі з Божим словом, наклейки, різні подаруночки на Різдво, а також книжки».

DSC07825-700x488

«Я купив дві Біблії з великим шрифтом, які легко читати. Ще купив книжку «Пробуждение Зулу» про навернення африканських зулусів», — каже вінничанин Павло Кутковський.

Як і кожного року, в рамках виставки організатори влаштовують благодійну акцію. Наприклад минулого року під час виставки збирали християнську літературу для дітей-сиріт. «А цього року ми домовились з учасниками зробити 20% знижки, якщо книжки купуються на потреби церкви», — каже організатор Олена Цертій.

Як і завжди, виставка дводенна; працюватиме до вечора 14 грудня.

 DSC07809-700x468

DSC07793-700x460

DSC07827-700x485

DSC07827-700x485

 

 

 

Последнее обновление ( Янв 27 2015 г., 13:15 )